Vogelvoer Zonnebloempitten Mix voor Tuinvogels
Dit vogelvoer met zonnebloempitten is speciaal samengesteld voor tuinvogels en voorziet hen van de nodige energie het hele jaar door. De mix bevat kwaliteitsingrediënten die zorgvuldig zijn gereinigd en ontstoft, zonder ambrosiazaden, en is verpakt in België in recyclebaar mono-plastic.
Zonnebloempitten zitten boordevol energie, essentiële oliën, vetten, vitamines en mineralen, wat bijdraagt aan gezonde en energieke tuinvogels. Het voer is geschikt voor gebruik in voedersilo's, op voedertafels of op de grond, en kan in elk seizoen worden aangeboden. Bewaar het koel en droog voor optimale kwaliteit.
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 100 cm x 40 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Lengte | 60 cm |
| Gewicht | 800g |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19359 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vogelvoer Zonnebloempitten Mix voor Tuinvogels
Dit vogelvoer met zonnebloempitten is speciaal samengesteld voor tuinvogels en voorziet hen van de nodige energie het hele jaar door. De mix bevat kwaliteitsingrediënten die zorgvuldig zijn gereinigd en ontstoft, zonder ambrosiazaden, en is verpakt in België in recyclebaar mono-plastic.
Zonnebloempitten zitten boordevol energie, essentiële oliën, vetten, vitamines en mineralen, wat bijdraagt aan gezonde en energieke tuinvogels. Het voer is geschikt voor gebruik in voedersilo's, op voedertafels of op de grond, en kan in elk seizoen worden aangeboden. Bewaar het koel en droog voor optimale kwaliteit.
Extra informatie
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 100 cm x 40 cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Lengte | 60 cm |
| Gewicht | 800g |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19359 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...