Daily Cats 85g met Mousse met tonijn
€1,68
Extra informatie
| Dier | Kat |
|---|---|
| merk | |
| hoogte | 3,5 cm |
| lengte | 6,6 cm |
| breedte | 6,6 cm |
| Ean code | 8001154120370 |
| Eigenschap | Nat |
| Levens fase | Kitten |
| Voeding type | Volledig |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Sisalpaal 19,5x12 M8 BLACKLINE
Inbus schroef M8
Hangmat Crown Cream
Eetpot Selecta zwart en gehamerde koper 450ml
Franse trosgierst geel 400g
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.