Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Groen – geel – roze |
| hoogte | 6,3 cm |
| breedte | 6,3 cm |
| Materiaal | Rubber |
| Netto gewicht | 2,18 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 4033766672293 |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Speelgoed hond TPR Frisbee geel 23cm
BIOGANCE geparfumeerd water Orient 50ml
Katoenen bal bruin 280g Ø10,5cm
Speelhuis + kussen Kilimandjaro 52X37X30 Light Grey
Sisalpaal 20x12 M8 BLACKLINE
Patee droog geel 15kg
HFC Dogs 290g Natural - rundvlees
MEL Hoes Stargaze 120x90cm Smoke Grey
H-Harnas Classic Nylon oranje 56-77cmx25mm L
Hoes Stargaze 80x55cm Cosmic blue
Speelgoed hond TPR fetch snack toy roze bal 23cm
CLASSIC Drinkfles Color hamster 150 ml ASS
Halsband nylon Soft Grip bruin 25-35cmx15mm S-M
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.