Extra informatie
| Gewicht | 2410 g |
|---|---|
| Product inhoud | 12 stuks |
| Netto gewicht | 2,41 kg |
| Dier | Hond |
| Materiaal | Katoen |
| merk | |
| Kleur | Blauw, groen, geel, oranje, paars |
| lengte | 0 cm |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne, uitdagende bezigheidstherapie |
| Sterkte | Medium/sterk |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Mand vierkant Neva ivoor 60x40x24cm
MEL Hoes Stargaze 100x70cm Rusty Orange
Daily Cats 85g Mousse met konijn
Speelgoed hond pluche Toy Box Beer Koby 19cm M IO
Halsband Classic Nylon fuchsia 30-46cmx15mm M
Cat litter Wood 7kg-15L
HFC Dry Dogs 8Kg M-L Maintenance - Kip
Speelgoed hond pluche Troeteltje Geit + koord 20cm
Sisalpaal 25x15 M8
Hondenmand Snooze Cosmic Blue 60x50cm
Emma Voedersilo Neptune hout 33cm
HFC Cats 70g Natural - kippenvlees
Speelgoed hond pluche Sully de slang bruin 85cm
Speelgoed hond tennisballen 5cm(3)
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.