Extra informatie
| Gewicht | 340 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 22 × 33 cm |
| Materiaal | Textiel |
| Kenmerk | Wasbaar, met handvat |
| Netto gewicht | 0,34 kg |
| Dier | Hond |
| merk | |
| Kleur | Blauw |
| lengte | 33 cm |
| hoogte | 23 cm |
| breedte | 22 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Halsband hond Blend donkergrijs 30cmx20mm XXS
Houten zitstok voor vogel 105cm x 18mm
Tasty Konijn 2,25 Kg
Tasty Konijn 4,5 Kg
Halsband kat My Boss reflect zwart 30cmx10mm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.