Extra informatie
| lengte | 12,5 cm |
|---|---|
| Volume | 0,2 l |
| Kleur | Zilver |
| merk | |
| Kenmerk | Vaatwasbestendig |
| Diameter | 12,5 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Dier | Hond, kat |
| Materiaal | Inox |
| breedte | 12,5 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Speelgoed hond pluche Crinkie Soft Beer 33cm
Speelgoed kat Treat Wobbler 8,5cm
Transportdoos medium knaagdier 21,9x9,4x14,2cm
Halsband hond Nubu lichtbruin 55cmx30mm XL
Halsband hond Blend lichtgrijs 35cmx20mm XS
Kussen v/h Speelhuis/Kuschelhöhle Creme
ESVE Drops wortel knaagdieren
Eetpot inox 21cm 1,9L
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.