Extra informatie
| Dier | Knaagdier |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Rood – blauw – geel |
| hoogte | 16 cm |
| breedte | 18 cm |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Sterkte | Medium |
| Materiaal | Metaal |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Netto gewicht | 0,24 kg |
| Ean code | 5411468152623 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Matras Stargaze Epic Grey 120x90cm
Candy Training Bones Mix 1,8kg
BIOGANCE hond puppy shampoo 250ml
CLASSIC Drinkfles muis 75 ml
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.