Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| hoogte | 2 cm |
| lengte | 11,5 cm |
| breedte | 4 cm |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mond hygiëne – 100% rund – caloriearm – glutenvrij |
| Eigenschap | Glutenvrij – droog |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Voeding type | Snack |
| Product inhoud | 0.04 kg |
| Ean code | 5411468134254 |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Hondenslip Nr.0 16-23cm + inlegkruisjes(4)
Reisfles Dog & Me Blauw 0,7 L
ESVE Fruitkuipjes Sinaasappel 16g (6)
Halsband hond Blend donkergrijs 30cmx20mm XXS
Speelgoed training hond nylon halter koord 9,5cm
Hondenslip Nr.5 60-70cm + inlegkruisjes(4)
BIOGANCE geparfumeerd water Orient 50ml
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.