Rat/fretkooi Zeno3 Knockdown 100x50x70cm
Oorspronkelijke prijs was: €160,58.€112,40Huidige prijs is: €112,40. incl. BTW
U bespaart 30%Uitverkocht
Extra informatie
| Dier | Rat – fret – knaagdier |
|---|---|
| Netto gewicht | 7,96 kg |
| Ean code | 5411388533403 |
| Afstand tussen tralies | 25,6 mm |
| Aantal verpakkingen | 1 |
| Richting tralies | Horizontaal |
| merk | |
| Materiaal bodem | Plastiek |
| Kleur bodem | Antraciet |
| Draad kleur | Chroom |
| Materiaal | Plastiek |
| Kenmerk | Met toebehoren |
| lengte | 100 cm |
| hoogte | 70 cm |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






ESVE Eetbaar huisje van hooi & wortel 15cm S
Cats Best Original 17,2 kg - 40 L
Hondenmand Snooze Nut Grey 60x50cm
Hondenmand Snooze Cosmic Blue 60x50cm
Patee Soft insecten 700g
Eetpot Selecta hout design en inox 1890ml
Transportdoos Vadigran L 25x12,5x22,5cm
Aqua Deco HOUTEN OMHEINING 225x60x150mm
Harnas Ethnic Vibes L nek 46-77cm borst 71-98cm
Auto Veiligheidsharnas zwart L
Houder voor trainingsdoekjes grijs 47x36cm M
Matras Stargaze Epic Grey 100x70cm
Flexi New Classic XS (koord 3m) zwart
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.