Extra informatie
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Afmetingen | 4 × 10 × 22 cm |
| Breedte van de leiband | L 23 – 29 mm |
| Dikte | 1 cm |
| Dier | Hond |
| merk | |
| Kleur | Blauw |
| lengte | 120 cm |
| breedte | 2,5 cm |
| Lengte van de leiband | 120 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Daily Cats 100g met Zalm
Mand ovaal Ryo bruin 95x70x24cm
Halsband hond Nubu grijs 55cmx30mm XL
HR+LB kat Schotse Ruit beige 30-35cmx10mm+120cm
Starmark Everlasting Treat Wheeler Ø 15,5x7,5cm L
Halsband hond Nubu donkerbruin 45cmx30mm M
Halsband hond Blend roze 35cmx20mm XS
Halsband hond Nubu grijs 40cmx25mm S
HFC Cats 150g Natural - Tonijn, kip en kaas
Auto Veiligheidsharnas zwart L
Zoeklijn nylon rond zwart 5mx6mm
H-Harnas Classic Nylon groen 56-77cmx25mm L
ECO Matras Stargaze Harbor Grey 80x55cm
Hangmat 45cm de Luxe Light Grey Ø 12cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.