Extra informatie
| Dier | Kat |
|---|---|
| merk | |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Grijs |
| hoogte | 0,5 cm |
| breedte | 40 cm |
| Materiaal | Polyvinylchlorid (pvc) |
| Netto gewicht | 0,4 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411388201302 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Kruidenhooi Herbal munt & peterselie 500 gr
Auto Veiligheidsharnas zwart M
Lasso Classic Nylon taupe 170cmx6mm S
Sisalpaal 75x12 M8 BLACKLINE
H-Harnas Classic Nylon zwart 40-65cmx20mm M
ECO Mand Snooze Seaweed Green 110x80cm
Mand ovaal Liah taupe 64x46x20cm
HFC Cats 70g Jelly - forel en tonijn
BIOGANCE hond puppy shampoo 250ml
WAHL Vervangkop voor nagelvijl
Harnas nylon Soft Grip blauw 50-72cmx20mm L
Ligplaats 55x55 Taupe
Draadkooi opvouwbaar Classic zwart 78x49x55cm
BIOGANCE hond universele shampoo 250ml
Holistic Cats 400g kip en rijst
Halsband kat Kitty Cat oranje 20-27cmx8mm
Stixx Hamster, gerbil zaden (2)
Poepzakhouder Nubu/Tau grijs
Zalmhuid zonder vlees los Min.25cm
Hondenslip Nr.3 40-49cm + inlegkruisjes(4)
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.