Speelgoed hond hout apporteerblok 250g 21cm
€9,81
Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Bruin |
| hoogte | 5,5 cm |
| breedte | 5,5 cm |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Materiaal | Hout |
| Sterkte | Sterk |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Netto gewicht | 0,24 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468144260 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Zoeklijn nylon plat zwart 5mx15mm
Matras Stargaze Epic Grey 120x90cm
Speelgoed hond pluche Ollie de olifant 40cm
Speelgoed vogel Red Star multikleur 40cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.