Speelgoed hond hout apporteerblok 400gr 24cm
Oorspronkelijke prijs was: €14,50.€12,91Huidige prijs is: €12,91. incl. BTW U bespaart 11%
Speelgoed hond hout apporteerblok 400gr 24cm
Oorspronkelijke prijs was: €14,50.€12,91Huidige prijs is: €12,91. incl. BTW
U bespaart 11%Extra informatie
| Netto gewicht | 0,44 kg |
|---|---|
| hoogte | 7 cm |
| Kleur | Bruin |
| merk | |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Materiaal | Hout |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Dier | Hond |
| Sterkte | Sterk |
| Product inhoud | 1 stuk |
| breedte | 7 cm |
| Ean code | 5411438144276 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.









Zoeklijn nylon rond zwart 15mx6mm
Houten zitstok voor vogel 105cm x 14mm
Daily Cats 400g met rund
BEDDING Stro 5kg
Hoes Stargaze 120x90cm Botanical green
BIOGANCE hond oorlotion 100ml
H-Harnas Classic Nylon zwart 56-77cmx25mm L
Mand ovaal Liah taupe 64x46x20cm
Halsband Classic Nylon turquoise 50-66cmx25 mm XL
Speelgoed hond pluche Slisse de slang groen 85cm
Hondenmand Snug Nut Grey 70x55cm
Hangmat 45cm de Luxe Dark Grey Ø12cm
Papegaaien Tropical 14 kg
Speelhuis + kussen Kilimandjaro 52X37X30 Light Grey
Matras Stargaze Botanical Green 120x90cm
Schelpenzand bruin 5 kg
Matras Stargaze Nut Grey 80x55cm
Halsband hond Nubu donkerbruin 40cmx25mm S
Auto Veiligheidsharnas zwart M
HFC Cats 70g Natural - tonijn, kip en ham
Anti trektuig Nylon zwart XL
Halsband nylon Soft Grip blauw 25-35cmx15mm S-M
Chicken Soft Strip 70g
Transport Pratiko 2 metalen deur55X36X36cm SET3
Halsband Classic Nylon turquoise 40-57cmx20mm L
H-Harnas Classic Nylon rood 20-32cmx10mm XS
Halsband nylon Soft Grip blauw 40-55cmx25mm L
Halsband hond Nubu lichtbruin 55cmx30mm XL
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.