Extra informatie
| Eigenschap | Zonder geluid |
|---|---|
| hoogte | 8 cm |
| lengte | 25 cm |
| Kleur | Bruin |
| merk | |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Netto gewicht | 0,65 kg |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Materiaal | Hout |
| Sterkte | Sterk |
| Product inhoud | 1 stuk |
| breedte | 8 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Hoes Snooze 80x60cm Botanical green
Kippenpoot 150g
ECO Mand Snooze Midnight Blue 60x50cm
Koelmat 90x50cm
Schelpenzand bruin 5 kg
Speelgoed hond TPR fetch snack toy groen 36cm
HFC Dry Dogs 8Kg M-L Maintenance - Zalm
Chicken Wrapped Calcium Bone 70g MINI
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.