Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Geel |
| hoogte | 7,5 cm |
| breedte | 6,5 cm |
| Kenmerk | Met geluid |
| Materiaal | Latex |
| Eigenschap | Met geluid |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Netto gewicht | 0,03 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468164152 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Krabpaal Cat Penthouse Crème
Papegaaien Tropical 650 gr
Matras Stargaze Nut Grey 80x55cm
Hoes Stargaze 120x90cm Cosmic blue
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.