Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Oranje |
| hoogte | 7 cm |
| breedte | 8 cm |
| Kenmerk | Met geluid |
| Materiaal | Latex |
| Eigenschap | Met geluid |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Netto gewicht | 0,08 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468164190 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Matras Stargaze Epic Grey 120x90cm
Candy Training Bones Mix 1,8kg
BIOGANCE hond puppy shampoo 250ml
CLASSIC Drinkfles muis 75 ml
Hoes Stargaze 80x55cm Botanical green
Speelgoed hond TPR bal Green Apple 8cm
Speelgoed kat muis veelkleurig Ass. 5cm
Aquarium Salt API 454g
MEL Hoes Stargaze 100x70cm Rusty Orange
ESVE Mineralenblok de luxe met mais
Kap voor drinkklok 6 & 10L Ø40cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.