Beschrijving
Dit speeltje is ideaal voor interactieve spelletjes zoals trekken en apporteren.
Met een geknoopt touw die beantwoordt aan de natuurlijke instincten van de hond en het pluche lijfje biedt extra knuffelgehalte.
extra stevig
€9,81
Uitverkocht
Dit speeltje is ideaal voor interactieve spelletjes zoals trekken en apporteren.
Met een geknoopt touw die beantwoordt aan de natuurlijke instincten van de hond en het pluche lijfje biedt extra knuffelgehalte.
extra stevig
| breedte | 14 cm |
|---|---|
| hoogte | 40 cm |
| Kleur | Blauw – groen – oranje |
| merk | |
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Sterkte | Medium/zacht |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Dier | Hond |
| Eigenschap | Met geluid |
| Materiaal | Polyester |
| Ean code | 5411468152920 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Zoeklijn nylon rond zwart 15mx6mm
€11,04
Houten zitstok voor vogel 105cm x 14mm
€3,64
Daily Cats 400g met rund
€3,52
BEDDING Stro 5kg
€11,26
Hoes Stargaze 120x90cm Botanical green
€90,00
BIOGANCE hond oorlotion 100ml
€7,00
H-Harnas Classic Nylon zwart 56-77cmx25mm L
€20,12
Mand ovaal Liah taupe 64x46x20cm
€59,38
Halsband Classic Nylon turquoise 50-66cmx25 mm XL
€7,32
Speelgoed hond pluche Slisse de slang groen 85cm
€13,35
Hondenmand Snug Nut Grey 70x55cm
€72,68
Hangmat 45cm de Luxe Dark Grey Ø12cm
€29,50
Papegaaien Tropical 14 kg
€85,92
Speelhuis + kussen Kilimandjaro 52X37X30 Light Grey
€45,00
Matras Stargaze Botanical Green 120x90cm
€149,18
Schelpenzand bruin 5 kg
€2,90
Matras Stargaze Nut Grey 80x55cm
€72,68
Halsband hond Nubu donkerbruin 40cmx25mm S
€61,84
Auto Veiligheidsharnas zwart M
€10,48
HFC Cats 70g Natural - tonijn, kip en ham
€2,45
Anti trektuig Nylon zwart XL
€10,78
Halsband nylon Soft Grip blauw 25-35cmx15mm S-M
€5,72
Chicken Soft Strip 70g
€2,76
Transport Pratiko 2 metalen deur55X36X36cm SET3
€23,14
Halsband Classic Nylon turquoise 40-57cmx20mm L
€6,08
H-Harnas Classic Nylon rood 20-32cmx10mm XS
€7,06
Halsband nylon Soft Grip blauw 40-55cmx25mm L
€9,22
Halsband hond Nubu lichtbruin 55cmx30mm XL
€71,26
Zoeklijn nylon rond zwart 10mx6mm
€10,54
BIOGANCE Hond atopische huid shampoo 250ml
€9,80
BEDDING Hennepstrooisel 2,8 kg
€12,14
Sijsjes & Distelvinken 800g
€7,14
H-Harnas Classic Nylon groen 26-41cmx15mm S
€12,10
Matras Stargaze Epic Grey 120x90cm
€149,18
ESVE Mineralenblok met rijst
€3,60
Speelgoed hond tennisbal 13cm
€7,02
Subtotaal: €1255,98

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.