Speelgoed hond tennisbal 13cm
€7,02
Extra informatie
| Netto gewicht | 0,36 kg |
|---|---|
| hoogte | 13 cm |
| Kleur | Geel |
| merk | |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Materiaal | Vinyl |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Dier | Hond |
| Sterkte | Medium |
| Product inhoud | 1 stuk |
| breedte | 13 cm |
| Ean code | 5411468144338 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Halsband hond Nubu grijs 55cmx30mm XL
BIOGANCE kat lavendel shampoo 250ml
BIOGANCE hond witte vacht droogshampoo 300ml
BIOGANCE hond schuim zonder spoeling 200ml
Halsband Classic Nylon rood 25-40cmx15mm S-M
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.