Speelgoed hond tennisballen 6,5cm(3)
Oorspronkelijke prijs was: €6,62.€5,90Huidige prijs is: €5,90. incl. BTW U bespaart 11%
Speelgoed hond tennisballen 6,5cm(3)
Oorspronkelijke prijs was: €6,62.€5,90Huidige prijs is: €5,90. incl. BTW
U bespaart 11%Extra informatie
| Netto gewicht | 0,16 kg |
|---|---|
| hoogte | 6,5 cm |
| Kleur | Geel |
| merk | |
| Kenmerk | Uitdagende bezigheidstherapie |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Materiaal | Vinyl |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Dier | Hond |
| Sterkte | Medium |
| Product inhoud | 3 stuks |
| breedte | 6 cm |
| Ean code | 5411468144314 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Speelgoed hond TPR Frisbee geel 23cm
BIOGANCE geparfumeerd water Orient 50ml
Katoenen bal bruin 280g Ø10,5cm
Speelhuis + kussen Kilimandjaro 52X37X30 Light Grey
Sisalpaal 20x12 M8 BLACKLINE
Patee droog geel 15kg
HFC Dogs 290g Natural - rundvlees
MEL Hoes Stargaze 120x90cm Smoke Grey
H-Harnas Classic Nylon oranje 56-77cmx25mm L
Hoes Stargaze 80x55cm Cosmic blue
Speelgoed hond TPR fetch snack toy roze bal 23cm
CLASSIC Drinkfles Color hamster 150 ml ASS
Halsband nylon Soft Grip bruin 25-35cmx15mm S-M
Step + Speeltouw Light Grey
Knaaghout hazelnoot 15cm (3pcs)
HFC Cats 70g Natural - kalfsvlees
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.