Speelgoed hond TPR bal Red Frutti 8cm
€6,51
Extra informatie
| Netto gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| hoogte | 8 cm |
| Kleur | Roze |
| merk | |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne – mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Eigenschap | Drijvend |
| Materiaal | Harde plastiek tpr |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Dier | Hond |
| Sterkte | Sterk |
| Product inhoud | 1 stuk |
| breedte | 8 cm |
| Ean code | 5411468134605 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Speelgoed hond pluche Troeteltje Geit + koord 20cm
Halsband kat My Boss reflect zwart 30cmx10mm
Veiligheidsgordel auto zwart 54-82cm
Speelgd hond recycled pluche Clucky haan S 26cm
H-Harnas Classic Nylon taupe 40-65cmx20mm M
Harnas L Vintage nek 46-77cm borst 71-98cm
H-Harnas Classic Nylon rood 20-32cmx10mm XS
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.