Extra informatie
| Dier | Hamster – knaagdier – muis |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Natuurlijk |
| hoogte | 6 cm |
| lengte | 20 cm |
| breedte | 6 cm |
| Sterkte | Medium/sterk |
| Materiaal | Hout |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468136760 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








H-Harnas Classic Nylon groen 26-41cmx15mm S
Leiband Booster Purple XS 10mmx120cm
Daily Cats 100g met Kalkoen
Auto Veiligheidsharnas zwart L
Halsband hond Nubu grijs 50cmx30mm L
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.