Extra informatie
| Dier | Vogel – parkiet |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Natuurlijk |
| hoogte | 37 cm |
| lengte | 13 cm |
| breedte | 13 cm |
| Materiaal | Hout |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468141078 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Harnas nylon Soft Grip zwart 30-40cmx10mm XS
Vestharnas hond zwart 33cm XS
Hondenslip Nr.3 40-49cm + inlegkruisjes(4)
Halsband hond Tau grijs 55cmx25mm XL
Harnas+Leiband Schotse Ruit roze30-35cmx10mm+120cm
Zoeklijn nylon plat zwart 10mx15mm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.