Extra informatie
| Materiaal | Latex |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| merk | |
| Kleur | Roze |
| hoogte | 7 cm |
| breedte | 8,5 cm |
| Ean code | 5411468151312 |
| soort | |
| Kenmerk | Met geluid |
| Eigenschap | Met geluid |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Harnas nylon Soft Grip zwart 30-40cmx10mm XS
Vestharnas hond zwart 33cm XS
Speelgoed hond TPR fetch snack toy blauw 30cm
Klein Plateau Kilimandjaro/Cat Penthouse 36x36 Light Grey
Harnas Ethnic Vibes L nek 46-77cm borst 71-98cm
Dental Care sticks "Fresh" S 400g/8cm
Anti trektuig Nylon zwart XL
Kruidenhooi kamille 500 gr
ESVE Drops yoghurt knaagdieren
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.