Extra informatie
| Dier | Hond |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Rood |
| hoogte | 3,5 cm |
| breedte | 4 cm |
| Sterkte | Medium/zacht |
| Materiaal | Rubber |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levens fase | Alle leeftijden |
| Netto gewicht | 0,02 kg |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468151466 |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.





Enjoy Nature Pindanetje 200 gr (display)
Spgd hond latex varken 42cm
CLASSIC Drinkfles konijn 320 ml
Gepelde zonnebloempitten Twist silo metaal 31cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.