Extra informatie
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 35 cm |
| Materiaal | Polyester |
| Vorm | Driehoekig |
| Vulling | Schuimrubber, polyester vezel |
| Dikte | 35 cm |
| merk | |
| Kleur | Blauw |
| lengte | 40 cm |
| breedte | 40 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.









Speelhuis + kussen Catdream 50X35X30 Creme
Speelgoed hond pluche Furry Fun Froggy 50cm
Speelgoed hond pluche Troeteltje Konijn+koord 16cm
Leiband Classic Nylon oranje 120cmx25mm XL
Hoes Snug 120x95cm Botanical green
Speelgoed hond tennisbal 13cm
Harnas+Leiband Kitty Cat blauw 15-22/30-32cm+120cm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.