Extra informatie
| Dier | Vogel – parkiet |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Natuurlijk |
| hoogte | 3 cm |
| lengte | 21,5 cm |
| breedte | 8,8 cm |
| Materiaal | Hout |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468141047 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.








Hoes Stargaze 120x90cm Botanical green
Lasso Classic Nylon zwart 170cmx13mm L
Hangmat 45cm de Luxe Crème Ø 12cm
Speelgoed hond tennisballen 6,5cm(3)
Hondenmand Snug Nut Grey 70x55cm
Halsband hond Blend donkergrijs 30cmx20mm XXS
Tropische Vogels 1 kg
Matras Stargaze Botanical Green 80x55cm
Daily Cats 85g Kitten met kip
Zoeklijn nylon plat zwart 5mx15mm
Kattenborstel tweezijdig, met geitenhaar
HOL Dogs 12Kg L met zalm en rijst
ORGANISSIME hond lang haar shampoo 250ml
Papegaaien Tropical 14 kg
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.