Extra informatie
| Dier | Vogel – parkiet |
|---|---|
| merk | |
| Kleur | Natuurlijk |
| hoogte | 3 cm |
| lengte | 37 cm |
| breedte | 12 cm |
| Materiaal | Hout |
| Product inhoud | 1 stuk |
| Ean code | 5411468141030 |
| soort |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.







Daily Cats 100g met Konijn
Halsband hond StØv donkergrijs 40cmx20mm S
BEDDING Beukensnippers 5 kg- 20 L / 6 mm
Cat litter Wood 7kg-15L
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.