Extra informatie
| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 2 × 13 × 24 cm |
| Materiaal | Nylon |
| Breedte van de leiband | S 14 -18 mm |
| Dier | Hond |
| Dikte | 1,5 cm |
| merk | |
| Kleur | Zwart |
| lengte | 500 cm |
| breedte | 1,5 cm |
| Lengte van de leiband | 500 cm |
| model |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






HFC Dry Dogs 8Kg M-L Maintenance - Varken
Hoes Stargaze 100x70cm Botanical green
HFC Cats 150g Natural - Tonijn, kip en kaas
HFC Cats 150g Natural - Tonijn en kip
Leiband hond Nubu lichtbruin 120cmx25mm
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.