Verwen uw kat met de pure smaak van Almo Nature HFC Cats Natural Kipfilet. Dit complete natvoer is speciaal samengesteld voor katten en bevat alleen kipfilet als dierlijke eiwitbron. Het is een natuurlijke en smakelijke maaltijd die uw kat zal waarderen.
Elk blikje heeft een inhoud van 70 gram, ideaal voor een enkele portie. De verpakking is een megapack met 6 blikjes, zodat u altijd een voorraad in huis heeft. Het voer is volledig en evenwichtig, geschikt voor dagelijkse voeding van uw kat.
Almo Nature staat bekend om hoogwaardige ingrediënten en respect voor de natuurlijke behoeften van huisdieren. Deze HFC (High Food Content) lijn garandeert een hoog vleesgehalte en minimale toevoegingen. Perfect voor katten die van puur en natuurlijk eten houden.
Het voer is gemakkelijk te serveren: open het blikje, schep de inhoud in de voerbak en geef het aan uw kat. Bewaar ongeopende blikjes op een koele, droge plaats. Een geopend blikje kan afgedekt in de koelkast bewaard worden.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 3.6 cm x 20.5 cm |
| Smaak | Kip |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 6x70g |
| Lengte | 13.5 cm |
| Gewicht | 70 g |
| Eigenschap | Nat |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5016HMEGA |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Verwen uw kat met de pure smaak van Almo Nature HFC Cats Natural Kipfilet. Dit complete natvoer is speciaal samengesteld voor katten en bevat alleen kipfilet als dierlijke eiwitbron. Het is een natuurlijke en smakelijke maaltijd die uw kat zal waarderen.
Elk blikje heeft een inhoud van 70 gram, ideaal voor een enkele portie. De verpakking is een megapack met 6 blikjes, zodat u altijd een voorraad in huis heeft. Het voer is volledig en evenwichtig, geschikt voor dagelijkse voeding van uw kat.
Almo Nature staat bekend om hoogwaardige ingrediënten en respect voor de natuurlijke behoeften van huisdieren. Deze HFC (High Food Content) lijn garandeert een hoog vleesgehalte en minimale toevoegingen. Perfect voor katten die van puur en natuurlijk eten houden.
Het voer is gemakkelijk te serveren: open het blikje, schep de inhoud in de voerbak en geef het aan uw kat. Bewaar ongeopende blikjes op een koele, droge plaats. Een geopend blikje kan afgedekt in de koelkast bewaard worden.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 3.6 cm x 20.5 cm |
| Smaak | Kip |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 6x70g |
| Lengte | 13.5 cm |
| Gewicht | 70 g |
| Eigenschap | Nat |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A5016HMEGA |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...