Bovenplateau Krabpaal Cat Relax Crème 70x60 cm
Dit bovenplateau is een reserveonderdeel speciaal ontworpen voor de krabpaal Cat Relax van RHR Quality. Het dient ter vervanging van een bestaand plateau op uw krabpaal, zodat u deze langdurig kunt blijven gebruiken.
Het plateau heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Als onderdeel van de Cat Relax-serie past dit plateau perfect bij de bijbehorende krabpaal. U kunt bij RHR Pets alle benodigde krabpaal onderdelen vinden voor onderhoud en vervanging.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CATRELAX |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RLX-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal Cat Relax Crème 70x60 cm
Dit bovenplateau is een reserveonderdeel speciaal ontworpen voor de krabpaal Cat Relax van RHR Quality. Het dient ter vervanging van een bestaand plateau op uw krabpaal, zodat u deze langdurig kunt blijven gebruiken.
Het plateau heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Als onderdeel van de Cat Relax-serie past dit plateau perfect bij de bijbehorende krabpaal. U kunt bij RHR Pets alle benodigde krabpaal onderdelen vinden voor onderhoud en vervanging.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | CATRELAX |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RLX-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...