Krabpaal Maine Coon Tower Blackline Crown voor grote katten
De Maine Coon Tower Blackline Crown is een plafondhoge krabpaal die speciaal is ontwikkeld voor grote kattenrassen. Deze stevige constructie reikt van vloer tot plafond en biedt met zijn 20 cm dikke Blackline sisalpalen uitstekende krabmogelijkheden voor uw kat.
De krabpaal beschikt over drie grote ligplaatsen van 55 x 55 cm, waarvan één is voorzien van een lang natuurlijk sisaltouw voor extra speelplezier. Daarnaast bevat hij een 45 cm grote luxe hangmat en een Crown hangmat die een ideale combinatie vormt van hangmat en ligplek. Het ontwerp is geschikt voor grote katten en wordt op maat geleverd.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 285 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0440-F |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Tower Blackline Crown voor grote katten
De Maine Coon Tower Blackline Crown is een plafondhoge krabpaal die speciaal is ontwikkeld voor grote kattenrassen. Deze stevige constructie reikt van vloer tot plafond en biedt met zijn 20 cm dikke Blackline sisalpalen uitstekende krabmogelijkheden voor uw kat.
De krabpaal beschikt over drie grote ligplaatsen van 55 x 55 cm, waarvan één is voorzien van een lang natuurlijk sisaltouw voor extra speelplezier. Daarnaast bevat hij een 45 cm grote luxe hangmat en een Crown hangmat die een ideale combinatie vormt van hangmat en ligplek. Het ontwerp is geschikt voor grote katten en wordt op maat geleverd.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 285 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0440-F |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...