Krabpaal Maine Coon Tower Blackline Plus voor grote katten
De Maine Coon Tower Plus Blackline is een indrukwekkende plafondhoge krabpaal die speciaal is ontwikkeld voor grote kattenrassen. Met een hoogte van 275 tot 295 centimeter vormt deze toren een complete speel- en rustomgeving voor uw kat. De stevige constructie zorgt voor stabiliteit, zelfs voor zwaardere katten.
Deze krabpaal is voorzien van 20 centimeter dikke Blackline sisalpalen die ideaal zijn om aan te krabben. Daarnaast beschikt de toren over drie grote luxe hangmatten van 45 centimeter en twee ruime ligplaatsen van 55 bij 55 centimeter. Het lichtgrijze design past in verschillende interieurs en de krabpaal wordt op maat geleverd voor een perfecte pasvorm in uw ruimte.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 290 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWERPLUS |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0048-F-PLUS |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Tower Blackline Plus voor grote katten
De Maine Coon Tower Plus Blackline is een indrukwekkende plafondhoge krabpaal die speciaal is ontwikkeld voor grote kattenrassen. Met een hoogte van 275 tot 295 centimeter vormt deze toren een complete speel- en rustomgeving voor uw kat. De stevige constructie zorgt voor stabiliteit, zelfs voor zwaardere katten.
Deze krabpaal is voorzien van 20 centimeter dikke Blackline sisalpalen die ideaal zijn om aan te krabben. Daarnaast beschikt de toren over drie grote luxe hangmatten van 45 centimeter en twee ruime ligplaatsen van 55 bij 55 centimeter. Het lichtgrijze design past in verschillende interieurs en de krabpaal wordt op maat geleverd voor een perfecte pasvorm in uw ruimte.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 290 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWERPLUS |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0048-F-PLUS |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...