Vadigran hooi is een 100% natuurlijk product dat u kunt gebruiken als ruwvoeder voor uw knaagdieren. Het is rijk aan vezels, wat de goede spijsvertering van uw knager ondersteunt. Dit hooi is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, konijnen, degoes en andere knaagdieren van alle leeftijden.
Het hooi wordt geleverd in een handige verpakking met een volume van 30l en een gewicht van 1 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 25 cm breed, 36 cm hoog en 10 cm lang. Het hooi is 100% natuurlijk en bevat geen toevoegingen. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 11% en ruwe celstof 29,50%.
U kunt het hooi dagelijks aanbieden als aanvulling op het hoofdvoer. Strooi wat hooi in de kooi om een warme en knusse omgeving te creëren. Het is belangrijk om het hooi in een aparte hooiruif ter beschikking te stellen. Verwijder dagelijks vies geworden hooi en maak het verblijf minstens éénmaal per week volledig schoon. Na gebruik kunt u het hooi bij het GFT-afval of op de composthoop gooien.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Stro |
| Afmeting | 36 cm cm x 25 cm cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 10 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 1803 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran hooi is een 100% natuurlijk product dat u kunt gebruiken als ruwvoeder voor uw knaagdieren. Het is rijk aan vezels, wat de goede spijsvertering van uw knager ondersteunt. Dit hooi is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, konijnen, degoes en andere knaagdieren van alle leeftijden.
Het hooi wordt geleverd in een handige verpakking met een volume van 30l en een gewicht van 1 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 25 cm breed, 36 cm hoog en 10 cm lang. Het hooi is 100% natuurlijk en bevat geen toevoegingen. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 11% en ruwe celstof 29,50%.
U kunt het hooi dagelijks aanbieden als aanvulling op het hoofdvoer. Strooi wat hooi in de kooi om een warme en knusse omgeving te creëren. Het is belangrijk om het hooi in een aparte hooiruif ter beschikking te stellen. Verwijder dagelijks vies geworden hooi en maak het verblijf minstens éénmaal per week volledig schoon. Na gebruik kunt u het hooi bij het GFT-afval of op de composthoop gooien.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Stro |
| Afmeting | 36 cm cm x 25 cm cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 1 kg |
| Lengte | 10 cm cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 1803 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...