De Vadigran Gerookt Runderbot Supersize is een natuurlijke kauwsnack voor honden, afkomstig van koeien en varkens waarvan het vlees bestemd was voor menselijke consumptie. Dit product bevat geen toegevoegde kleurstoffen en is volledig natuurlijk. Het roken gebeurt op artisanale wijze met eikenhout, wat zorgt voor een mooie kleur en een aangename geur. Bovendien dient het roken als natuurlijke conserveringsmethode.
Het bot heeft een lengte van 35 cm, een breedte van 14 cm en een hoogte van 14 cm, met een gewicht van 1,3 kg. Het merg in het bot wordt nooit verwijderd, omdat merg een delicatesse is voor honden. Dit houdt de hond lang bezig en biedt urenlang kauwplezier.
Deze botten zijn ideaal voor honden die graag kauwen en helpen bij het reinigen van het gebit. Ze zijn geschikt voor middelgrote tot grote honden. Bewaar de botten op een droge, donkere plaats; koeling is niet nodig.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kluiven & botten |
| Materiaal | Runderhuid |
| Afmeting | 14 cm x 14 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 35 cm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Kenmerk | Natuurlijk, gerookt, zonder kleurstoffen |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 19346 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Gerookt Runderbot Supersize is een natuurlijke kauwsnack voor honden, afkomstig van koeien en varkens waarvan het vlees bestemd was voor menselijke consumptie. Dit product bevat geen toegevoegde kleurstoffen en is volledig natuurlijk. Het roken gebeurt op artisanale wijze met eikenhout, wat zorgt voor een mooie kleur en een aangename geur. Bovendien dient het roken als natuurlijke conserveringsmethode.
Het bot heeft een lengte van 35 cm, een breedte van 14 cm en een hoogte van 14 cm, met een gewicht van 1,3 kg. Het merg in het bot wordt nooit verwijderd, omdat merg een delicatesse is voor honden. Dit houdt de hond lang bezig en biedt urenlang kauwplezier.
Deze botten zijn ideaal voor honden die graag kauwen en helpen bij het reinigen van het gebit. Ze zijn geschikt voor middelgrote tot grote honden. Bewaar de botten op een droge, donkere plaats; koeling is niet nodig.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Kluiven & botten |
| Materiaal | Runderhuid |
| Afmeting | 14 cm x 14 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 35 cm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Kenmerk | Natuurlijk, gerookt, zonder kleurstoffen |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 19346 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...