De Vadigran Vleesstrips Fazant zijn pure, natuurlijke snacks voor uw hond. Gemaakt van 100% fazantenvlees, zonder toevoegingen, bieden ze een gezonde en smakelijke traktatie. Deze strips zijn perfect als beloning tijdens trainingen of als tussendoortje.
Elke strip heeft een lengte van 15 cm, een breedte van 15 cm en een hoogte van 1,5 cm. Het netto gewicht per stuk is 0,01 kg. De verpakking bevat losse strips, ideaal om zelf de portie te bepalen.
Dankzij de natuurlijke samenstelling zijn deze vleesstrips geschikt voor honden van alle rassen en maten. Ze zijn licht verteerbaar en bevatten geen kunstmatige geur-, kleur- of smaakstoffen. Gebruik ze als gezonde beloning of als trainingssnack.
Bewaar de strips op een koele, droge plaats. Na openen de verpakking goed sluiten om versheid te behouden.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 19721 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Vleesstrips Fazant zijn pure, natuurlijke snacks voor uw hond. Gemaakt van 100% fazantenvlees, zonder toevoegingen, bieden ze een gezonde en smakelijke traktatie. Deze strips zijn perfect als beloning tijdens trainingen of als tussendoortje.
Elke strip heeft een lengte van 15 cm, een breedte van 15 cm en een hoogte van 1,5 cm. Het netto gewicht per stuk is 0,01 kg. De verpakking bevat losse strips, ideaal om zelf de portie te bepalen.
Dankzij de natuurlijke samenstelling zijn deze vleesstrips geschikt voor honden van alle rassen en maten. Ze zijn licht verteerbaar en bevatten geen kunstmatige geur-, kleur- of smaakstoffen. Gebruik ze als gezonde beloning of als trainingssnack.
Bewaar de strips op een koele, droge plaats. Na openen de verpakking goed sluiten om versheid te behouden.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 19721 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...