Papegaaien zijn heel intelligente en nieuwsgierige dieren. Om verveling tegen te gaan moeten zij worden gestimuleerd en uitgedaagd. De Vadigran Zitstok en Speel XL is speciaal ontworpen om je vogel te stimuleren om te spelen en te klauteren. Dit speelgoed stimuleert zijn natuurlijke gedrag en zorgt voor voldoende afwisseling. Door op een speelse manier je vogel te laten werken voor zijn voeding stimuleer je het natuurlijke gedrag van je vogel.
Dit speelgoed is gemaakt van hout en heeft een hoogte van 40 cm, een lengte van 100 cm en een breedte van 65 cm. Het gewicht is 1,56 kg. De kleur is veelkleurig. Het speelgoed is geschikt voor de grotere krombeksnavels, zoals papegaaien.
Wissel dit speelgoedje regelmatig af met een ander. Na een tijdje hang je het oude terug in de kooi en je vogel zal dit terug als een nieuwe uitdaging zien.
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 40 cm x 65 cm |
| Maat | XL |
| Lengte | 100 cm |
| Gewicht | 1.56 kg |
| Sterkte | Sterk |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 17191 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Papegaaien zijn heel intelligente en nieuwsgierige dieren. Om verveling tegen te gaan moeten zij worden gestimuleerd en uitgedaagd. De Vadigran Zitstok en Speel XL is speciaal ontworpen om je vogel te stimuleren om te spelen en te klauteren. Dit speelgoed stimuleert zijn natuurlijke gedrag en zorgt voor voldoende afwisseling. Door op een speelse manier je vogel te laten werken voor zijn voeding stimuleer je het natuurlijke gedrag van je vogel.
Dit speelgoed is gemaakt van hout en heeft een hoogte van 40 cm, een lengte van 100 cm en een breedte van 65 cm. Het gewicht is 1,56 kg. De kleur is veelkleurig. Het speelgoed is geschikt voor de grotere krombeksnavels, zoals papegaaien.
Wissel dit speelgoedje regelmatig af met een ander. Na een tijdje hang je het oude terug in de kooi en je vogel zal dit terug als een nieuwe uitdaging zien.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Speelgoed |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Veelkleurig |
| Afmeting | 40 cm x 65 cm |
| Maat | XL |
| Lengte | 100 cm |
| Gewicht | 1.56 kg |
| Sterkte | Sterk |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 17191 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...