Kies voor Vadigran TERRA Muis & Dwerghamster en laat uw kleine knaagdier genieten van een heerlijke, natuurlijke maaltijd. Deze voeding is speciaal samengesteld voor muizen en dwerghamsters en biedt Pure Wellness met een positieve invloed op de vertering. Het is een complete en evenwichtige voeding die bijdraagt aan een optimale gezondheid.
Deze maaltijd bevat toegevoegd fruit, zoals ananas, papaya en rozijnen, wat zorgt voor een lekkere afwisseling en gezonde vitamines. Daarnaast zijn er insecten (meelwormen) toegevoegd, een natuurlijke bron van eiwit die extra energie geeft en belangrijke mineralen levert. Uniek aan deze voeding zijn de stukjes wilgenhout, die bijdragen aan optimale tandslijtage. Wilgenhout wordt ook gebruikt in de natuurgeneeskunde vanwege zijn heilzame eigenschappen.
De voeding is geschikt voor muizen en dwerghamsters van alle leeftijden. Het is een droogvoer dat u vrij ter beschikking stelt, samen met zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel. De verpakking bevat 0,7 kg voeding.
| Merk | Terra |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 13 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 0.7 kg |
| Lengte | 7.25 cm cm |
| Gewicht | 0.7 kg |
| Kenmerk | Met vitamines - Met fruit |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 393010 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Kies voor Vadigran TERRA Muis & Dwerghamster en laat uw kleine knaagdier genieten van een heerlijke, natuurlijke maaltijd. Deze voeding is speciaal samengesteld voor muizen en dwerghamsters en biedt Pure Wellness met een positieve invloed op de vertering. Het is een complete en evenwichtige voeding die bijdraagt aan een optimale gezondheid.
Deze maaltijd bevat toegevoegd fruit, zoals ananas, papaya en rozijnen, wat zorgt voor een lekkere afwisseling en gezonde vitamines. Daarnaast zijn er insecten (meelwormen) toegevoegd, een natuurlijke bron van eiwit die extra energie geeft en belangrijke mineralen levert. Uniek aan deze voeding zijn de stukjes wilgenhout, die bijdragen aan optimale tandslijtage. Wilgenhout wordt ook gebruikt in de natuurgeneeskunde vanwege zijn heilzame eigenschappen.
De voeding is geschikt voor muizen en dwerghamsters van alle leeftijden. Het is een droogvoer dat u vrij ter beschikking stelt, samen met zuiver drinkwater. Bewaar het product droog en koel. De verpakking bevat 0,7 kg voeding.
Extra informatie
| Merk | Terra |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 25 cm cm x 13 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 0.7 kg |
| Lengte | 7.25 cm cm |
| Gewicht | 0.7 kg |
| Kenmerk | Met vitamines - Met fruit |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 393010 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...