Sisalpaal Krabpaal 58x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en een lengte van circa 58 cm. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en is specifiek ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen. Uw kat kan naar hartenlust krabben aan deze sisalpaal, die eenvoudig te monteren is op compatibele krabpalen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 58 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-58x12 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal 58x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en een lengte van circa 58 cm. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en is specifiek ontworpen als vervangend onderdeel voor krabpalen. Uw kat kan naar hartenlust krabben aan deze sisalpaal, die eenvoudig te monteren is op compatibele krabpalen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 58 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-58x12 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...