€11,22
Gratis levering v.a. €70
Veilig betalen
14 dagen retour
met pieper
met nylon botje
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 20 cm cm x 12 cm cm |
| Lengte | 20 cm cm |
| Gewicht | 0,19 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22645 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
met pieper
met nylon botje
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Blauw |
| Afmeting | 20 cm cm x 12 cm cm |
| Lengte | 20 cm cm |
| Gewicht | 0,19 kg |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22645 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...
Veelgestelde vragen
Wat zijn de afmetingen van dit product?
Meet altijd uw ruimte om er zeker van te zijn dat het product past.
Van welk materiaal is dit product gemaakt?
Dit product is gemaakt van kwalitatief materiaal.
Hoe snel wordt mijn bestelling geleverd?
Bestellingen worden binnen 2-4 werkdagen geleverd in heel België. Vanaf €70 bestelbedrag is de verzending gratis.
Vergelijkbare producten
Alle Hondenspeelgoed → €11,22 Speelpgoed Hond pluche Boneys Olifant 20cm