Vadigran Zonnebloempitten Klein Gestreept zijn pure, enkelvoudige zaden die speciaal zijn geselecteerd voor vogels. Deze kleine gestreepte zonnebloempitten bevatten enkel kwalitatieve grondstoffen, zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het is een natuurlijke en voedzame traktatie die vogels graag eten.
De zonnebloempitten zijn verpakt in een handige zak met een netto gewicht van 12kg. De verpakking heeft afmetingen van ongeveer 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm lang. Bewaar de zaden droog en koel om de versheid te behouden.
Deze zaden zijn geschikt voor alle vogels en kunnen het beste vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Ze vormen een perfecte aanvulling op het dagelijkse dieet van uw gevederde vrienden. Of u nu parkieten, kanaries, vinken of andere vogels heeft, deze zonnebloempitten worden door de meeste vogels gewaardeerd.
Let op: zorg altijd voor voldoende vers drinkwater. Droog en koel bewaren na opening.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 65 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 12 kg |
| Lengte | 12,5 cm cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 216200 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Zonnebloempitten Klein Gestreept zijn pure, enkelvoudige zaden die speciaal zijn geselecteerd voor vogels. Deze kleine gestreepte zonnebloempitten bevatten enkel kwalitatieve grondstoffen, zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Het is een natuurlijke en voedzame traktatie die vogels graag eten.
De zonnebloempitten zijn verpakt in een handige zak met een netto gewicht van 12kg. De verpakking heeft afmetingen van ongeveer 65 cm hoog, 40 cm breed en 12,5 cm lang. Bewaar de zaden droog en koel om de versheid te behouden.
Deze zaden zijn geschikt voor alle vogels en kunnen het beste vrij ter beschikking worden gesteld naast zuiver drinkwater. Ze vormen een perfecte aanvulling op het dagelijkse dieet van uw gevederde vrienden. Of u nu parkieten, kanaries, vinken of andere vogels heeft, deze zonnebloempitten worden door de meeste vogels gewaardeerd.
Let op: zorg altijd voor voldoende vers drinkwater. Droog en koel bewaren na opening.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 65 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Zonnebloempitten |
| Inhoud | 12 kg |
| Lengte | 12,5 cm cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 216200 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...