Vadigran Kruidenhooi met wortel is een uiterst smakelijke en 100% natuurlijke basisvoeding voor konijnen en knaagdieren. Dit hooi is verrijkt met 5% wortel, wat het extra aantrekkelijk maakt voor jouw huisdier. Het is een ideale bron van nuttige vezels, essentieel voor zowel een goede spijsvertering als een gezond gebit. Door het kauwen op het hooi slijten de tanden op een natuurlijke manier, wat gebitsproblemen helpt voorkomen.
Het hooi is samengesteld uit hoogwaardig hooi en groenten (5% wortel). De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 11%, ruw vet 2,10%, ruwe celstof 29,50%, ruwe as 8,30%, calcium 0,530%, fosfor 0,29% en natrium 0,23%. Dit maakt het een uitgebalanceerde aanvulling op het dieet van jouw knaagdier. Het product is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, konijnen, degoes en andere knaagdieren, van alle leeftijden.
Stel het hooi vrij ter beschikking, bij voorkeur in een aparte hooiruif. Verwijder dagelijks vies geworden hooi; dit kan perfect op de composthoop of in de groencontainer. Het hooi is droog en wordt geleverd in een verpakking van 0,5 kg. Na gebruik kan het bij het GFT-afval of op de composthoop worden gegooid.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Hooi |
| Afmeting | 40 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 9 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 5826 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Kruidenhooi met wortel is een uiterst smakelijke en 100% natuurlijke basisvoeding voor konijnen en knaagdieren. Dit hooi is verrijkt met 5% wortel, wat het extra aantrekkelijk maakt voor jouw huisdier. Het is een ideale bron van nuttige vezels, essentieel voor zowel een goede spijsvertering als een gezond gebit. Door het kauwen op het hooi slijten de tanden op een natuurlijke manier, wat gebitsproblemen helpt voorkomen.
Het hooi is samengesteld uit hoogwaardig hooi en groenten (5% wortel). De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 11%, ruw vet 2,10%, ruwe celstof 29,50%, ruwe as 8,30%, calcium 0,530%, fosfor 0,29% en natrium 0,23%. Dit maakt het een uitgebalanceerde aanvulling op het dieet van jouw knaagdier. Het product is geschikt voor cavia's, chinchilla's, hamsters, gerbils, konijnen, degoes en andere knaagdieren, van alle leeftijden.
Stel het hooi vrij ter beschikking, bij voorkeur in een aparte hooiruif. Verwijder dagelijks vies geworden hooi; dit kan perfect op de composthoop of in de groencontainer. Het hooi is droog en wordt geleverd in een verpakking van 0,5 kg. Na gebruik kan het bij het GFT-afval of op de composthoop worden gegooid.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Materiaal | Hooi |
| Afmeting | 40 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 9 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Kenmerk | 100% Natuurlijk - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 5826 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...