Vadigran Original Parkieten is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
Het voer bevat een mix van millet (geel, wit, rood, Japans), kanariezaad, gepelde haver, panis (geel), lijnzaad, niger en cardy. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 14,16%, ruw vet 5,52%, ruwe vezel 4,74%, ruwe as 2,69%, fosfor 0,22% en calcium 0,04%. Het is een droog, volledig voer, geschikt voor alle leeftijden.
U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel. Verkrijgbaar in verpakkingen van 4kg.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 4 kg |
| Lengte | 11,5 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 172 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Original Parkieten is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw parkiet en bevordert het welzijn.
Het voer bevat een mix van millet (geel, wit, rood, Japans), kanariezaad, gepelde haver, panis (geel), lijnzaad, niger en cardy. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 14,16%, ruw vet 5,52%, ruwe vezel 4,74%, ruwe as 2,69%, fosfor 0,22% en calcium 0,04%. Het is een droog, volledig voer, geschikt voor alle leeftijden.
U kunt het voer vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Bewaar het droog en koel. Verkrijgbaar in verpakkingen van 4kg.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 32,5 cm cm x 22 cm cm |
| Productlijn | Original |
| Inhoud | 4 kg |
| Lengte | 11,5 cm cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 172 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...