Vadigran Papegaaien Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw papegaai en bevordert het welzijn.
De voeding is verkrijgbaar in twee formaten: een zak van 2,75 kg met afmetingen van 35 cm hoog, 18 cm lang en 9,2 cm breed, en een zak van 15 kg met afmetingen van 60 cm hoog, 13,5 cm lang en 40 cm breed. Het is een droge, volledige voeding die alle essentiële voedingsstoffen bevat die uw papegaai nodig heeft.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is geschikt voor papegaaien van alle leeftijden en rassen. Door de zorgvuldige samenstelling draagt het bij aan een glanzend verenkleed en een goede spijsvertering.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Lengte | 13,5 cm cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 503 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Papegaaien Basic is een lekkere en evenwichtige voeding, uitsluitend samengesteld met kwalitatieve ingrediënten. Deze worden uiterst zorgzaam verwerkt en verpakt om een optimale zuiverheid, versheid en smaak te garanderen. Deze samenstelling voldoet aan alle behoeften van uw papegaai en bevordert het welzijn.
De voeding is verkrijgbaar in twee formaten: een zak van 2,75 kg met afmetingen van 35 cm hoog, 18 cm lang en 9,2 cm breed, en een zak van 15 kg met afmetingen van 60 cm hoog, 13,5 cm lang en 40 cm breed. Het is een droge, volledige voeding die alle essentiële voedingsstoffen bevat die uw papegaai nodig heeft.
Vrij ter beschikking stellen naast zuiver drinkwater. Droog en koel bewaren. Deze voeding is geschikt voor papegaaien van alle leeftijden en rassen. Door de zorgvuldige samenstelling draagt het bij aan een glanzend verenkleed en een goede spijsvertering.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 60 cm cm x 40 cm cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Lengte | 13,5 cm cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 503 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...