De Vadigran Politieleiband in cognac is een hoogwaardige hondenriem, handgemaakt in Europa van geölied leder. Het natuurlijk gelooide leer heeft een zachte, soepele textuur die prettig in de hand ligt, ook tijdens lange wandelingen. De cognackleur geeft de riem een klassieke, stijlvolle uitstraling.
De leiband heeft een lengte van 200 cm en een breedte van 1,8 cm, ideaal voor honden van maat M tot L. Het geöliede leder is duurzaam en wordt na verloop van tijd steeds mooier. Dankzij de soft touch voelt de riem comfortabel aan, zowel voor u als voor uw hond.
Onderhoud is eenvoudig: reinig de riem met een neutrale lederreiniger en vermijd het gebruik van een haardroger. Zo blijft het leer in topconditie en gaat de leiband jarenlang mee.
| Merk | Vadigran |
| Type | Leiband |
| Materiaal | Leder |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 1.8 cm |
| Maat | M-L |
| Productlijn | Leibanden |
| Lengte | 200 cm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Productgroep | Leibanden |
| Artikelnummer | 16216 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Politieleiband in cognac is een hoogwaardige hondenriem, handgemaakt in Europa van geölied leder. Het natuurlijk gelooide leer heeft een zachte, soepele textuur die prettig in de hand ligt, ook tijdens lange wandelingen. De cognackleur geeft de riem een klassieke, stijlvolle uitstraling.
De leiband heeft een lengte van 200 cm en een breedte van 1,8 cm, ideaal voor honden van maat M tot L. Het geöliede leder is duurzaam en wordt na verloop van tijd steeds mooier. Dankzij de soft touch voelt de riem comfortabel aan, zowel voor u als voor uw hond.
Onderhoud is eenvoudig: reinig de riem met een neutrale lederreiniger en vermijd het gebruik van een haardroger. Zo blijft het leer in topconditie en gaat de leiband jarenlang mee.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Leiband |
| Materiaal | Leder |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 1.8 cm |
| Maat | M-L |
| Productlijn | Leibanden |
| Lengte | 200 cm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Productgroep | Leibanden |
| Artikelnummer | 16216 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...