Vadigran Terra Expert Timotee Konijn is een volledig en uitgebalanceerd voeder speciaal ontwikkeld voor alle huisdierkonijntjes. Dit voer bestaat uit één soort brokje, waardoor selectief eetgedrag onmogelijk wordt gemaakt. De basis van Timothee hooi zorgt voor een vezelrijke en caloriearme voeding die bijdraagt aan een gezonde spijsvertering.
Het voer is verrijkt met wortelen, lijnzaad, veenbessen en kruiden, wat het niet alleen lekker maakt, maar ook extra gezond. De brokjes bevatten alle noodzakelijke voedingsstoffen in de juiste verhouding, zodat uw konijn niets tekortkomt. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 15,7%, ruw vet 3%, ruwe celstof 24,9%, ruwe as 7,9%, calcium 0,58%, fosfor 0,39% en natrium 0,3%. Daarnaast zijn er per kg toegevoegd: vitamine A 12.000 IU, vitamine D3 1.200 IU, vitamine E 48 mg, ijzer 90 mg, koper 18 mg, zink 90 mg, mangaan 36 mg, jodium 1,2 mg en selenium 0,24 mg.
Dit voer is geschikt voor konijnen van alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld, samen met zuiver drinkwater. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te behouden. Dankzij de uitgebalanceerde samenstelling ondersteunt Terra Expert Timotee Konijn de algehele gezondheid en het welzijn van uw konijn.
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm cm x 20 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2 kg |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg, 2 kg, 6 kg |
| Kenmerk | Caloriearm - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 939050 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Terra Expert Timotee Konijn is een volledig en uitgebalanceerd voeder speciaal ontwikkeld voor alle huisdierkonijntjes. Dit voer bestaat uit één soort brokje, waardoor selectief eetgedrag onmogelijk wordt gemaakt. De basis van Timothee hooi zorgt voor een vezelrijke en caloriearme voeding die bijdraagt aan een gezonde spijsvertering.
Het voer is verrijkt met wortelen, lijnzaad, veenbessen en kruiden, wat het niet alleen lekker maakt, maar ook extra gezond. De brokjes bevatten alle noodzakelijke voedingsstoffen in de juiste verhouding, zodat uw konijn niets tekortkomt. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 15,7%, ruw vet 3%, ruwe celstof 24,9%, ruwe as 7,9%, calcium 0,58%, fosfor 0,39% en natrium 0,3%. Daarnaast zijn er per kg toegevoegd: vitamine A 12.000 IU, vitamine D3 1.200 IU, vitamine E 48 mg, ijzer 90 mg, koper 18 mg, zink 90 mg, mangaan 36 mg, jodium 1,2 mg en selenium 0,24 mg.
Dit voer is geschikt voor konijnen van alle leeftijden en kan vrij ter beschikking worden gesteld, samen met zuiver drinkwater. Bewaar het voer droog en koel om de kwaliteit te behouden. Dankzij de uitgebalanceerde samenstelling ondersteunt Terra Expert Timotee Konijn de algehele gezondheid en het welzijn van uw konijn.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 40 cm cm x 20 cm cm |
| Maat | 1 |
| Productlijn | Volledig voer |
| Inhoud | 2 kg |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 0.9 kg, 2 kg, 6 kg |
| Kenmerk | Caloriearm - Rijk aan vezels |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 939050 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...