Zonbeschermingscrème voor Honden 100ml – Biogance
Deze zonbeschermingscrème is speciaal ontwikkeld voor honden en biedt bescherming tegen uv-straling. Het product is verrijkt met biologische etherische oliën en is ideaal voor gevoelige plekken zoals de neus en oren van uw hond.
De crème beschermt de huid tegen uv-straling, verzacht en voorkomt irritatie, en hydrateert en voedt de huid. Het heeft een inhoud van 100ml en de verpakking meet 16 cm hoog, 4 cm lang en 4 cm breed. De crème is wit van kleur en wordt geleverd als stuk.
| Merk | Biogance |
| Type | Creme |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 16 cm x 4 cm |
| Productlijn | Vacht |
| Inhoud | 100ml |
| Lengte | 4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 69518 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Zonbeschermingscrème voor Honden 100ml – Biogance
Deze zonbeschermingscrème is speciaal ontwikkeld voor honden en biedt bescherming tegen uv-straling. Het product is verrijkt met biologische etherische oliën en is ideaal voor gevoelige plekken zoals de neus en oren van uw hond.
De crème beschermt de huid tegen uv-straling, verzacht en voorkomt irritatie, en hydrateert en voedt de huid. Het heeft een inhoud van 100ml en de verpakking meet 16 cm hoog, 4 cm lang en 4 cm breed. De crème is wit van kleur en wordt geleverd als stuk.
Extra informatie
| Merk | Biogance |
| Type | Creme |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 16 cm x 4 cm |
| Productlijn | Vacht |
| Inhoud | 100ml |
| Lengte | 4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 69518 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...