Scheerkop 4-in-1 voor Wahl Smart Clip
Deze scheerkop is een accessoire voor de Wahl Smart Clip en biedt vier verschillende snijlengtes in één. Hij is gemaakt voor de vachtverzorging van uw hond en zorgt voor een veelzijdige trimervaring.
De scheerkop heeft een zilveren kleur en meet 11 cm hoog, 8 cm lang en 8 cm breed. Hij is geschikt voor honden en valt onder de productgroep Vacht. Dit artikel wordt per stuk geleverd.
| Merk | Wahl |
| Type | Scheerkop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 11 cm x 8 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21494 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Scheerkop 4-in-1 voor Wahl Smart Clip
Deze scheerkop is een accessoire voor de Wahl Smart Clip en biedt vier verschillende snijlengtes in één. Hij is gemaakt voor de vachtverzorging van uw hond en zorgt voor een veelzijdige trimervaring.
De scheerkop heeft een zilveren kleur en meet 11 cm hoog, 8 cm lang en 8 cm breed. Hij is geschikt voor honden en valt onder de productgroep Vacht. Dit artikel wordt per stuk geleverd.
Extra informatie
| Merk | Wahl |
| Type | Scheerkop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 11 cm x 8 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21494 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...