Bodemplaat voor de Kilimandjaro krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Kilimandjaro de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het is een reserve onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De bodemplaat heeft afmetingen van 73 x 58 x 4 cm en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Kilimandjaro collectie en is bedoeld als vervangend onderdeel. Zoals u van RHR Pets gewend bent, kunt u bij hen alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 58 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 73 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-KMJ-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor de Kilimandjaro krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Kilimandjaro de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het is een reserve onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw krabpaal in optimale staat voor uw kat.
De bodemplaat heeft afmetingen van 73 x 58 x 4 cm en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Kilimandjaro collectie en is bedoeld als vervangend onderdeel. Zoals u van RHR Pets gewend bent, kunt u bij hen alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 58 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 73 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-KMJ-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...