Bodemplaat voor de Maine Coon Sleeper krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Sleeper krabpaal van RHR Quality. Het is een crèmekleurig onderdeel met afmetingen van 60 x 4 cm, dat deel uitmaakt van de BOTTOMSLEEPER collectie. Dit product is bedoeld als reserve onderdeel, zodat u eenvoudig een bestaand onderdeel van uw krabpaal kunt vervangen wanneer dat nodig is.
De bodemplaat is gemaakt voor katten en past perfect bij de Maine Coon Sleeper krabpaal. U kunt bij RHR Pets al uw krabpaal onderdelen vinden, wat handig is voor onderhoud en vervanging. Het onderdeel heeft een kleurcode 0002 en behoort tot de productlijn MCLSLEEPER en MCSLEEPER. Dit maakt het een essentieel onderdeel voor het behoud van uw krabpaal, zodat uw kat blijft genieten van een stabiele en comfortabele plek.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | MCSLEEPER, MCLSLEEPER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-SLP-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor de Maine Coon Sleeper krabpaal
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Sleeper krabpaal van RHR Quality. Het is een crèmekleurig onderdeel met afmetingen van 60 x 4 cm, dat deel uitmaakt van de BOTTOMSLEEPER collectie. Dit product is bedoeld als reserve onderdeel, zodat u eenvoudig een bestaand onderdeel van uw krabpaal kunt vervangen wanneer dat nodig is.
De bodemplaat is gemaakt voor katten en past perfect bij de Maine Coon Sleeper krabpaal. U kunt bij RHR Pets al uw krabpaal onderdelen vinden, wat handig is voor onderhoud en vervanging. Het onderdeel heeft een kleurcode 0002 en behoort tot de productlijn MCLSLEEPER en MCSLEEPER. Dit maakt het een essentieel onderdeel voor het behoud van uw krabpaal, zodat uw kat blijft genieten van een stabiele en comfortabele plek.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | MCSLEEPER, MCLSLEEPER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-SLP-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...