Bodemplaat voor Panther krabpaal - Crèmekleurig vervangingsonderdeel
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een crèmekleurig reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw kattenmeubel in perfecte staat en verlengt u de levensduur van uw krabpaal.
De bodemplaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en past precies op de Panther krabpaal. Het onderdeel maakt deel uit van de Panther collectie en is verkrijgbaar in de kleur crème. Bij RHR Pets, uw specialist in krabpaal onderdelen, vindt u alle componenten die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie van uw krabpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor Panther krabpaal - Crèmekleurig vervangingsonderdeel
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een crèmekleurig reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Met deze bodemplaat houdt u uw kattenmeubel in perfecte staat en verlengt u de levensduur van uw krabpaal.
De bodemplaat heeft afmetingen van 100 x 60 x 4 cm en past precies op de Panther krabpaal. Het onderdeel maakt deel uit van de Panther collectie en is verkrijgbaar in de kleur crème. Bij RHR Pets, uw specialist in krabpaal onderdelen, vindt u alle componenten die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie van uw krabpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...